Header
◄ Wstecz
▲ Top
  FILTR WYSZUKIWANIA +
Cena
€ 0 - € 99
0
€ 100 - € 199
0
€ 200 - € 299
0
€ 300 - € 399
0
€ 400 - € 499
0
€ 500 - € 999
0
€ 1000 - € 1499
0
€ 1500 - € 2000
0
€ 2000 i więcej
0
Rozmiarach
120 cm i mniejsze
0
150 cm
0
180 cm
0
210 cm
0
240 cm
0
270 cm
0
300 cm
0
360 cm
0
400 cm
0
450 cm i wyżej
0
Oświetlenie
Z diodą LED
Warm-led
0
Bez diod LED
0
Materiał
PVC
Pvc
0
PE
Pe
0
PP
Pp
0
PP/PVC
Mix-pp-pvc
0
PE/PVC
Mix-pe-pvc
0
100%PE
100pe
0
Flock/śnieg
Flock
0
Kolor
Zielony
Green
0
Biały
Wit
0
Flock/śnieg
Flock
0
Czarny
Black
0
Niebieski
Blue
0
Różowy
Pink
0
Budowa
Konstrukcja przegubowa
Hinged
0
Konstrukcja hakowa
Hook-on
0
Wewnątrz i na zewnątrz
Użycie wewnątrz
0
Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz
Binnen-buiten
0

Sztuczne Choinki PE - PE / PVC - PVC - PP / PVC - ośnieżone / śnieg - warm LED

 

 
Oferujemy różne rodzaje sztuczne choinki PE, PE / PVC, PVC szerokich i małych modeli. Prowadzimy sprzedaż sztuczne choinki, które składają się w całości z materiału PVC, ale również z kombinacji materiałów PVC i PP. Maine jest PVC sztuczne choinki dostępne w kolorach białym, czarnym i różowym. Mamy też śnieg / flock sztuczne choinki, na


Luksusowe / PVC Sztuczne Choinki

Oferujemy różne rodzaje choinek sztucznych PVC, szerokich i małych modeli. Prowadzimy sprzedaż sztuczne choinki, które składają się w całości z materiału PVC, ale również z kombinacji materiałów PVC i PP. Maine jest PVC sztuczne choinki dostępne w kolorach białym, czarnym i różowym. Mamy też śnieg / flock sztuczne choinki, na


Sztuczne Choinki z silny warm LED / światła / lampkami

Istnieją różne rodzaje sztucznych choinek z wbudowanym oświetleniem i ciepłych diod silny warm LED dostępnych. Drzewa składać z PE, PVC lub mieszanki PE, PP, PCW lub materiałów. 1 Minuta Drzewo Deluxe ciepły silny warm LED to drzewo, które jest wyposażone w ciepłe oświetlenie silny warm LED i jest gotowy do dekoracji w czasie jednej minuty. Wszystkie sztuczne choinki z zintegrowanym oświetleniem i ciepłe światła silny warm LED są na zawiasach budowę. Drzewa te są zbudowane z 3 części: górny, środkowy i dolny wraz z silnym stopy metali. Niektóre drzewa są wciąż wstępne świeci.


Premium Sztuczne Choinki

Tak prawdziwie jaszcze nigdy nie wyglądały. Drzewa te są wykonane z wysokiej jakości. To dodaje drzewą naturalny wygląd, ponieważ gałęzie i igły przy szczepie wykonane są z PVC i mixu z PE/PVC. Te drzewa należą do średniej klasy artykułów i sprzedają die dobrze w kolekcji Royal Chrismas.


Premium Sztuczne Choinki LED - Wszystkie modele

Więc tak naprawdę to jeszcze nie została wydana! Drzewa te są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Pozwala to drzewo uzyskać naturalny wygląd, ponieważ gałęzi i igieł w bagażniku, wykonanych z PVC i mieszanki PE i PVC. Drzewa te należą do produktów klasy średniej i są sprzedawane również w kolekcji Royal Narodzenia. Premii LED sztuczne choinki są dostępne w rozmiarach: 120 cm, 150 cm, 180 cm, 210 cm, 240 cm i 270 cm.


Gigantyczne Sztuczne Choinki od 3M - 4.5M - również micro, connector i ciepłe silny oświetlenie LED

Sztucznych choinek większych jak 300 cm, Aż 450 cm oferujemy Iowa i Utah w naszej kolekcji. Sztucznego choinki Iowa Deluxe składa się z mieszaniny materiałów PE i PVC, sztuczne choinki Utah składać się z materiału PVC. Obie sztuczne choinki dostępne z mikro-, złącza lub ciepłe oświetlenie silny LED są również.Oświetlenie złącze max. 5x połączenie.


PP / PVC Sztuczne Choinki

Oferujemy różne rodzaje niedrogie PVC, PE i PP sztuczne choinki, z-i bez zintegrowanym oświetleniem / ciepłych światła silny LED. Mamy szerokie i małe modele.Kolorado PP / PVC premium wyposażone są w szyszki jako dekoracji.


PP / PVC Sztuczne Choinki

Oferujemy różne rodzaje niedrogie PVC, PE i PP sztuczne choinki, z-i bez zintegrowanym oświetleniem / ciepłych światła silny LED. Mamy szerokie i małe modele.Kolorado PP / PVC premium wyposażone są w szyszki jako dekoracji.


PP / PVC Sztuczne Choinki

Oferujemy różne rodzaje niedrogie PVC, PE i PP sztuczne choinki, z-i bez zintegrowanym oświetleniem / ciepłych światła silny LED. Mamy szerokie i małe modele.Kolorado PP / PVC premium wyposażone są w szyszki jako dekoracji.


Sztuczne Choinki w promocji / Dzialanie

Oferujemy różne rodzaje niedrogie PVC, PE i PP sztuczne choinki, z-i bez zintegrowanym oświetleniem / ciepłych światła silny LED. Mamy szerokie i małe modele. Kolorado PP / PVC premium wyposażone są w szyszki jako dekoracji.


Ośnieżone Sztuczne Choinki i silny warm LED

Sztuczna choinka ze śniegiem,


Sztuczne Choinki w 1 Minute oraz z silny warm LED - gotowy do dekoracji w ciagu zaledwie 1 minuty!

Ten unikalny system od Royal Christmas pozwala zaoszczędzić wiele czasu i wysiłku. Z systemem “drzewo w 1 min.” nie będzie trzeba rozwijać i układać sztucznego drzewa ponownie. Drzewo jest w trzech lub więcej częściach na zawiasy ,które od razu zamieniają się w pełną i dużą choinkę. Dzięki tym systemie możesz w ciągu 1 min zacząć ozdabiać swoją choinke. Drzewo ma solidne gałązki zrobione z PVC, nie wymagają one dodatkowego dokształtowania i mają wygląd prawdziwej choinki. Choinka nie niszczy się podczas przechowywania. Środek zrobiony jest z stali, stal umiszczona jest również w gałązkach co pozwala na ciężkie ozdoby. Wystarczy połączyć części, otworzyć gałęzie i drzewo jest gotowe! W filmie demonstracyjnym można zobaczyć, jak szybko można zbudować takie drzewo .Drzewo jest zawsze zapakowane w silne pudełko, dzięki czemu można drzewo ponowie spakować i przechowywać poza święta .Oczywiście to drzewo jest wykonana z materiału ognioodpornego dla twojego bezpieczeństwa. Na zdjęciach poniżej można zobaczyć jak pięknie szczegółowe gałęzie tego drzewa są. “Drzewa 1 min.” również dostępne są z wbudowanym oświetleniem LED. Wszystkie “drzewa 1 min.” składają się z konstrukcji zawiasowej. Drzewa te są zbudowane w 3 sekcjach: górny, średnich i dolnych z silną podtawą metalową.


Kolorowe Sztuczne Choinki / Drzewa - Modne kolory - kolory biały, czarny, niebieski i rózowy!

Sztuczne choinki w modnych kolorach białym, czarnym, różowym i niebieskim? Oferujemy różne rodzaje kolorowych sztucznych choinek z tworzyw PVC, PE i PE / PVC mix. Białe sztuczne choinki Maine jest również dostępny ze zintegrowanym ciepłe oświetlenie silny LED. Obok kolorowych sztucznuch choinek, mamy również choinke ze śniegiem. Choinka ze śniegiem jest też dostępna z zainstalowanym oświetleniem LED.


Stuczne Choinki - Pół Drzewa i LED!

Połowa sztuczne choinki Dakota jest dostępna z lub bez oświetlenia LED ciepły i bardzo nadaje się do montażu w np. Wąski korytarz / restauracja itp To drzewo jest dostępny w rozmiarach: 150 cm, 180 cm i 210 cm.


Boże Narodzenie Maszt LED - Boże Narodzenie Maszt single Flash LED - dostępny 1,85m / 3m / 4,2m / 6m / 8m i 10m!

Maszt Choinka jest unikalne lampki świąteczne w formie drzewa w wysokości 1.85,3, 4,2, 6, 8 i 10 metrów. Luksusowe Boże Narodzenie światła składa się z setek Ciepłe światło białe LED, i Boże Narodzenie Maszt single Flash LED, i powiesić się łatwo, poprzez system swojej masztu. Kiedy robi się ciemno nie jest piękne oświetlone choinki dzięki unikalnym wzorem wielu świateł.Efekt jest taki sam ze wszystkich stron. (Efekt 3D) oświetlenie ma być dostarczona w lub na zewnątrz i drzew masztu w stałych zbiornikach.

Maszt drzewa są dostarczane z 1,85 do 4 metrów z własnym masztu i jesteś w 10 do 20 minut.
A szczególnie dla drzew standardu 6 metrowy maszt i deluxe modelu € 99,- do zakupu 6-metrowy maszt z nas. Ten maszt można umieścić, stos różnych części razem i można stanąć maszt, gdzie chcesz. I wtedy masz około 30 minut maszt Choinka podniósł.
Na maszt z 8 i 10 metrów, trzeba mieć swój własny maszt i masztu choinek już zniesione w około 45 minut.

Zamów przed godziną 13.00, a przesyłkę otrzymasz w ciągu 2-3 dni
Transport
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się.