Header
◄ Wstecz
▲ Top
  FILTR WYSZUKIWANIA +
Cena
€ 0 - € 99
0
€ 100 - € 199
0
€ 200 - € 299
0
€ 300 - € 399
0
€ 400 - € 499
0
€ 500 - € 999
0
€ 1000 - € 1499
0
€ 1500 - € 2000
0
€ 2000 i więcej
0
Rozmiarach
120 cm i mniejsze
0
150 cm
0
180 cm
0
210 cm
0
240 cm
0
270 cm
0
300 cm
0
360 cm
0
400 cm
0
450 cm i wyżej
0
Oświetlenie
Z diodą LED
Warm-led
0
Bez diod LED
0
Materiał
PVC
Pvc
0
PE
Pe
0
PP
Pp
0
PP/PVC
Mix-pp-pvc
0
PE/PVC
Mix-pe-pvc
0
100%PE
100pe
0
Flock/śnieg
Flock
0
Kolor
Zielony
Green
0
Biały
Wit
0
Flock/śnieg
Flock
0
Czarny
Black
0
Niebieski
Blue
0
Różowy
Pink
0
Budowa
Konstrukcja przegubowa
Hinged
0
Konstrukcja hakowa
Hook-on
0
Wewnątrz i na zewnątrz
Użycie wewnątrz
0
Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz
Binnen-buiten
0

Święty

 
Amerykańska Mikołaj jestwyciąg z holenderskich Sinterklaas nazw. Holenderscy emigranci Sinterklaas wprowadzony w Stanach Zjednoczonych w 1611 roku . Kiedyholenderski założył New Amsterdam i sprzedawane do Amerykanów za małe pieniądze ,miasto teraz nazywa New York . PrzezAmerykanów nazywane Mikołaj wrócił do Europy . Można przypuszczać, żeamerykański Mikołaj też użyć kombinacji Świętego Mikołaja i Santa Claus , mimo niemieckich emigrantów , jak Knecht Ruprecht i Pelzmärtel iniemiecki wykorzystanie dawać prezenty w Boże Narodzenie wpływów może być. Święty Mikołaj ze Stanów Zjednoczonych został potrącony przez reklamy Coca -Cola koniec rozprzestrzeniania XIX wieku na całym świecie. Tak więc może się okazać, że w Santa wizerunków wciąż nosił zielony garnitur, podczas gdyamerykański Mikołaj dziś tylko czerwony z białym stroju (np. logo Coca Cola ) . Święty Mikołaj ma jeszcze ( flying) saniach ciągniętych przez renifery , wspomagany przez elfy na Biegunie Północnym .

W 1809 Washington Irving napisał w swojej fikcyjnej historii z Nowego Jorku do Santa Claus , opartego na wykorzystaniu m.in. holenderski Sinterklaas. Ale szczególniewierszwizyta od Świętego Mikołaja (wizyta Świętego Mikołaja ) , która została opublikowana anonimowo w 1823 roku założyli swoją reputację w Stanach Zjednoczonych . W tym wierszu są wspólne nowoczesne wykorzystanie i atrybuty Mikołaja pojawiły się, takie jak renifery i sanie , jego wejście do domu przez komin i workiem prezentów ( Zwarte Piet ) . Rysownik Thomas Nast z jego rysunkami Mikołaja w XIX wieku miał również duży wpływ na współczesny wygląd Santa Claus. Wprowadzenie zamieszkania Świętego Mikołaja na Biegunie Północnym jest również przypisane do niego .

Amerykańska wersja Mikołaja zyskał popularność w Europie. On jest często oprócz wielu oryginalnych i starszych figur zimowych , takich jak niemiecki Christkind i Weihnachtsmann także skandynawskie odpowiedniki , takie jak fińskiej joulupukki - również Julbocken lub kerstbok - który odgrywa rolę w partii Joela ) . Joulupukki ma żonę , joulumuori ( " Żona Boże Narodzenie ", " Boże Narodzenie babcia " ) , które jednak niewiele wiadomo . W Wielkiej Brytanii Święty Mikołaj nazywany również Father Christmas , Père Noël we Francji, w Hiszpanii, zwany Papa Noel . W Rosji istnieje Wielki Ojciec Frost ( Ded Moroz ) , który wraz z wnuczką Śnieżki (lub Snowflake ) rozdawać prezenty na dzień 31 grudnia i których pobyt położony jest w lesie w pobliżu Veliki Oestjoeg ( Northern Russia ) .

Dutch wciąż świętują świąteczny prezent , ale wciążniewiele Santa Claus w tle, często dlatego,Sinterklaas jest bardzo popularny wśród dzieci , atypowe uroczystości holenderski Sinterklaas i że obie strony są w tym samym miesiącu.
 
Zamów przed godziną 13.00, a przesyłkę otrzymasz w ciągu 2-3 dni
Transport
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się.